Autoservis

Výměna provozních kapalin a olejů

Pravidelné vyměňování provozních kapalin je nezbytně nutné pro provoz vašeho vozidla. Zanedbáním výměny provozní kapaliny, můžete způsobit svému vozidlu nevratné závady.

Pokud si nejste jistí, zda je potřeba vyměnit provozní kapalinu, nebo Vaše auto už potřebuje výměnu, obraťte se na nás a my Vám zkontrolujeme stav provozních kapalin případně provedeme jejich výměnu.

Výměna provozních kapalin a olejů

Prodej a montáž tažných zařízení

Tažná zařízení od firmy Steinhof a HAK-POL – jsou vyráběna a homologovaná dle platných EU norem z kvalitních a certifikovaných materiálů.Na tažná zařízení poskytujeme záruku dva roky.

Povrchová úprava je prováděna ekologickou práškovou barvou a černým zinkováním.

Prodej a montáž tažných zařízení

Geometrie

Geometrii vozu provádíme za pomoci přístroje zn. RAV ,systém zajišťuje automatickou synchronizaci kamer a zvedáku po celé výšce zdvihu a automatickou kalibraci neustále během měření.

Součástí je také vystavení protokolu s naměřenými hodnotami. Tato geometrie je jeden z nejpřesnějších a nejnovějších modelů na současném trhu. V databance tohoto přístroje máme data k více jak 7000 vozů.

Geometrie

Přezutí a vyvážení pneu

Neztrácejte čas a energii přezouváním vašeho vozu. Pneumatiky vám vyměníme, vyvážíme a staré uložíme zpátky do zavazadlového prostoru. Mezi tím vás u nás pozveme na kávu, nebo si můžete prohlédnout vozy k prodeji.

Jistě také oceníte, že přijíždíte a odjíždíte bez umazání od pneumatik. Možnost objednání je samozřejmostí. Stačí zavolat na 722 596 525 a vše domluvíme.

Přezutí a vyvážení pneu

Plnění a oprava klimatizací

Opravy klimatizací jsou technicky, časově i cenově náročné, proto doporučujeme předcházet opravám kvalitní údržbou. Pokud již dojde k poruše, je třeba nejprve velmi přesně identifikovat závadu pomocí speciálních diagnostických přístrojů.

Plnění klimatizací děláme na počkání, současné provádíme dezinfekci ventilačního systému.

Plnění a oprava klimatizací

Diagnostika

Náš autoservis disponuje kvalitní a aktualizovanou diagnostikou řídících jednotek. Pro zjištění závady na vašem voze tedy stačí napojit automobil na počítač a máme podrobné informace o závadě.

Diagnostiku používáme také pří odstraňování závod vstřikovacích systémů.

Diagnosta

Renovace světel

Zákazníkům našeho autoservisu nabízíme možnost renovace světlometů. Díky speciálním přípravkům dokážeme vaše světla „vypucovat“ k nepoznání. Podívejte se sami na obrázek.

Renovace světel
Fungujeme již od roku 1990 Fungujeme již od roku 1990
Vlastníme 2 pobočky (Kunčí, Zaječice) Vlastníme 2 pobočky (Kunčí, Zaječice)
Zaměstnáváme výhradně odborníky Zaměstnáváme výhradně odborníky
Nabízíme veškeré autopříslušenství Nabízíme veškeré autopříslušenství